вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук Acer Aspire 3 A315-59-56XK (NX.K6TEU.010) Silver
Втілення ідеальної форми та функціональності Неймовірно тонкий корпус і приємне на дотик покриття підкреслюють переваги пристрою. Приємний на дотик Вишукане покриття корпусу з візерунком із тонких ліній забезпечує приємні тактильні відчуття. Точність управління Сенсорна панель з технологією Precision Touchpad відрізняється чудовою чутливістю для ефективнішої роботи за ноутбуком. Вражаючі функціональні можливості Aspire 3 оснащений технологіями, які ідеально підійдуть для динамічних та активних користувачів. Якісне бездротове під’єднання Завдяки продуманому розташуванню бездротової антени 802.11ac забезпечується надійний сигнал бездротового під’єднання. Комфорт для зору Особлива технологія знижує навантаження на очі за допомогою фільтрів синього кольору та дозволяє працювати довше з оптимальним комфортом.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Емкість акумулятора | 48 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,78 кг г |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 362.9х241.3х19.9 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кардридер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Iris Xe Graphics |
| Назва серії | Aspire |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,3 — 4,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 878,65 ₴








