вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Посудомийна машина Candy CDPH 2L1047S
Зустрічайте Candy Brava, розумну посудомийну машину, що заощадить ваш час завдяки надзвичайно короткому циклу миття та сушіння. Лише 39 хвилин - Brava встановлює новий рекорд швидкості серед машин класу А! Brava - розумні рішення за будь-яких умов. ВІДКЛАДЕНИЙ СТАРТ Кнопка "відкладений старт" встановлює час пуску, що дає змогу відкласти початок циклу миття. Таким чином, ви можете налаштувати запуск програми із затримкою на 3, 6 або 9 годин. ШВИДКА ПРОГРАМА 24 ХВ Найкраще поєднання часу і результатів миття слабозабрудненого посуду всього за 24 хвилини при 50°C. ZOOM Вузька посудомийна машина, що гарантує справді швидкий цикл миття та дивовижні результати всього за 30 хвилин. 10 КОМПЛЕКТІВ ПОСУДУ У вузьку посудомийну машину CANDY ви можете завантажити до 10 комплектів посуду.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi-керування | немає |
| Інтенсивна мийка | є |
| Інші програми | попереднє ополаскування, делікатна |
| Багатофункціональні таблетки | є |
| Тип | вузька |
| Висота | 85 см см |
| Витрати води: за цикл / за рік | 9 л за цикл / 2520 л за рік |
| Глибина | 58 см см |
| Еко-режим | є |
| Енергоспоживання: за цикл / за рік | 740 Вт за цикл / 207 кВт за рік |
| Захист від перепадів напруги | немає даних |
| Звуковий сигнал по завершенню | є |
| Клас ефективності миття | A |
| Клас ефективності сушіння | A |
| Кількість комплектів посуду | 10 |
| Кількість кошиків | 3 |
| Кількість програм миття | 5 |
| Наявність дисплея | LED-індикація |
| Наявність ополіскувача | є |
| Наявність солі | є |
| Обробка парою | немає |
| Половинне завантаження | немає |
| Підсвічування камери | немає |
| Регулювання висоти кошика | немає |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Самоочисна система фільтрації | немає даних |
| Таймер відкладення старту | є |
| Тип | окремовстановлювана |
| Тип двигуна | немає даних |
| Тип сушіння | конденсаційна |
| Третій додатковий кошик | є |
| Швидка мийка | є |
| Ширина | 44.8 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 488,65 ₴









