вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук Prologix M15-722 (PLN15.I513.16.S4.N.221) Black
Prologix M15-722 — поєднання стильного дизайну, легкості та потужності. Універсальний ноутбук для офісу та дому — це Prologix M15-722. Продуктивний, швидкий з 15.6-дюймовим IPS FULL HD дисплеєм. Ідеальне рішення для тих, хто завжди в русі, завдяки тонкому корпусу 21,6 мм та вазі 1,8 кг. Насолоджуйтесь ефективністю Завдяки ідеально підібраним комплектуючим, ноутбук чудово впорається з ресурсомісткими завданнями, а також підходить для більшості сучасних програм та навіть деяких ігор. M15-722 пропонує користувачеві всю міць процесора у поєднанні з оперативною пам’яттю DDR4. Програми завантажуються і працюють швидко, а робота в багатозадачному режимі ефективна. Потужна батарея, більше годин роботи Літієва батарея ємністю 57 Вт (11.4V) на 5000 мАг забезпечує автономну роботу ноутбука до 5-8 годин. Час заряджання батареї від 0 до 80% займає менше 2 годин. Клавіатура Ноутбук Prologix має повнорозмірну клавіатуру з цифровим блоком. Літери на клавішах можуть підсвічуватись і бути добре видимими на чорному тлі. Підсвічування клавіатури полегшує роботу користувачам, які працюють вночі або в темряві. Оптимальний комплект інтерфейсів Ноутбук пропонує велике число інтерфейсів для під’єднання периферії, серед яких високошвидкісні порти USB 3.2 Type-A та Type-C. Для виведення зображення на зовнішній монітор з технологією G-Sync можна скористатися портом USB 3.2 Gen2 Type-C, що підтримує режим DisplayPort. Ноутбук має інтерфейс Bluetooth для бездротового підключення мишок, гарнітур та інших сумісних пристроїв. Додатково інтегровано вихід під HDMI, combo Audio jack та MicroSD Card Reader. Для виходу в Інтернет можуть бути задіяні дротовий (GigLAN -RJ45) і бездротовий (WiFi – IEEE 802.11ac) інтерфейси.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1335U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 57 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | є |
| Вага | 1.8 кг г |
| Веб-камера | 2 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 368х244х21.6 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кардридер | є |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Iris Xe Graphics Eligible |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Підтримка 3G/4G/5G | немає |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | M15-722 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 3,4 - 4,6 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 916,15 ₴







