вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук Asus BR1104FGA-NS0094 (90NX07L1-M00310) Mineral Grey
ASUS BR1104F – чудовий ноутбук для ефективного навчання в початковій і середній школі, який може похвалитися стійким до відбитків пальців покриттям корпусу й міцною модульною конструкцією, яка дає можливість виконувати заміну компонентів, подовжуючи термін служби пристрою. Цей ноутбук проходить ретельні випробування згідно з військово-промисловим стандартом США і суворими внутрішніми критеріями якості ASUS, що гарантує його незмінну надійність і довговічність. ASUS BR1104F стане ідеальним вибором для сучасного освітнього закладу. Заряджання через порт USB-C Ноутбук ASUS BR1104F підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри. Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу. Надійність військового класу Суворе випробування за військовими стандартами США Ноутбук ASUS BR1104F має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Processor N200 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 50 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | є |
| Вага | 1,47 кг г |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 296.9х213х21.2 мм |
| Діагональ екрана | 11.6" |
| Кардридер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Назва серії | немає |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Покриття екрану | глянсові |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1366x768 |
| Сенсорний екран | з сенсорним екраном |
| Серія процесора | Intel Processor |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | TN+Film |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | чохол, стілус |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,0 — 3,7 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 828,65 ₴









