вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук HP ProBook 460 G11 (8Z677AV_V2) Silver
Компактий, міцний та надійний ноутбук HP ProBook 460 G11 з функціями безпеки корпоративного рівня у повній мірі задовольнить вимоги сучасного бізнесу. Надійний процесор Intel Core та потужною графічною системою Intel Graphics та швидка оперативна пам’ять допоможуть реалізувати проєкти будь-якого рівня складності. Вбудовані Full HD веб-камера, стереодинаміки та мікрофони роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Його FullHD екран з IPS матрицею подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду. Ноутбук HP ProBook 460 G11 оснащений повнорозмірною безшумною клавіатурою з цифровим блоком і підсвічуванням та високоточним тачпадом. Він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт в роботі. Сканер відбитка пальців допоможе швидко вивести ноутбук зі сплячого режиму і почати роботу знову. Порт HDMI, два швидкісних порти USB-A та два USB Type-C надають можливість підключити до ноутбука всі необхідні периферійні пристрої, монітори, проектори тощо. Встановлюйте з’єднання з пристроями через Bluetooth 5.3. З’єднуйтесь з мережею за допомогою інтерфейсу RJ-45 або бездротової технології Wi-Fi. Ноутбук підтримує Wi-Fi 6Е та усі попередні версії. Використовуйте додатковий слот для оперативної пам’яті та підвищуйте продуктивність вашого ПК. У ноутбуці HP ProBook 460 G11 можна активувати ряд функцій, які гарантують його безпеку та конфіденційність. HP Wolf Security для бізнесу здійснює постійний та надійний захист на апаратному рівні. Технологія HP Sure Start захистить ваш ноутбук та проведе автоматичне відновлення BIOS після шкідливих атак або пошкоджень. Виконаний у легкому та міцному корпусі ноутбук HP ProBook 460 G11 не підведе вас за будь-яких обставин. Ви зможете ефективно працювати в офісі та поза його межами. Надійний ємнісний акумулятор забезпечує цілий день автономної роботи, а функція швидкої зарядки HP допоможе за 30 хвилин зарядити ноутбук на 50%.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 56 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | є |
| Вага | 1,74 кг г |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.4х251.1х17 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Кардридер | відсутній |
| Матеріал корпусу | метал/пластик |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Підтримка 3G/4G/5G | немає |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | ProBook |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 3,6 — 4,3 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 838,05 ₴






