вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Пральна машина Bosch WGB256A0UA
Надвеликий барабан для прання значної кількості речей. Коли накопичується багато речей, прання доводиться запускати двічі. А якщо сім’я велика, то завдання може перетворитися на справжнє випробування. Пральна машина Bosch із завантаженням 10 кг ефективно впорається з усіма речами за один цикл прання. Ви зможете відразу випрати багато невеликих речей або, навпаки, кілька об’ємних, наприклад, ковдри або постільна білизна. Витрачайте час на радості життя, а не на прання. Пральна машина з автоматичним дозуванням миючого засобу. Неправильне дозування миючого засобу часто спричиняє незадовільний результат прання. Якщо миючого засобу буде мало, ваша білизна буде чистою, а її надмірна кількість - призведе до появи на білизні залишків порошку, що часто викликає подразнення шкіри. i-DOS автоматично вимірює оптимальну кількість необхідного засобу для прання. i-DOS точно регулює дозування відповідно до кількості білизни, типу тканини та ступеня забруднення. Завдяки споживанню миючого засобу та води, i-DOS не тільки доглядає ваш одяг, але й піклується про навколишнє середовище. Ідеальна кількість миючого засобу для досягнення досконалого результату щоразу. Додайте новий вимір у прання, щоб отримати бездоганні результати навіть при повному завантаженні. Система 4D Wash додає новий вимір вашому пранню. Наша високоефективна система 4D Wash поєднує у собі пряме розпилення води з додатковим віджимом для максимально ефективного використання миючого засобу та води. Результат: бездоганне прання, навіть коли барабан повністю завантажений завдяки проникненню води та миючих засобів. Для одягу з дуже сильним забрудненням вам знадобиться додаткова продуктивність. Просто виберіть ексклюзивну опцію 4D Wash – Intensive Plus, щоб прискорити цикл прання. Easy Start: легкий початок прання. Вибір правильної програми прання для вашої білизни може бути досить складним та ще й може призвести до не зовсім ідеальних результатів прання. Функція Home Connect з Easy Start гідом (Ізі Старт) позбавляє вас здогадів і завжди рекомендує потрібну програму прання - прямо з вашого мобільного пристрою. Єдине, що вам потрібно зробити, це ввести колір, тип матеріалу та ступінь забруднення вашої білизни у програмі Home Connect. Таким чином, ви можете легко вибрати потрібну програму та отримувати ідеальні результати прання щоразу. Push-сповіщення. Очікування завершення циклу прання білизни забирає час і може спричинити непотрібний стрес, особливо для тих, хто має напружений графік. Home Connect дозволяє розслабитися та допомагає продуктивніше витрачати час. Якщо ви бажаєте, Push-сповіщення можуть бути відправлені з вашої пральної машини безпосередньо на ваш мобільний пристрій, щоб зручно повідомляти вам про поточний статус програми, а також іншу корисну інформацію. Бути багатозадачним вдома та поза домом стало легше! Віддалене управління. Ніхто не любить займатися пранням, особливо коли поспішаєш і доводиться чекати на завершення. Пральні машини Bosch з Home Connect надають повний контроль над процесом. Керуйте циклом прання та стежте за приладом віддалено через мобільний пристрій. Тепер вирішувати домашні справи можна навіть поза домом. Найкращий спосіб видалити бруд повністю автоматично. Як досягти ідеальних результатів прання? Просто заповніть барабан і натисніть кнопку "Пуск". За допомогою автоматичної програми пральна машина підлаштовує всі налаштування залежно від типу тканини та ступеня забрудненості, гарантуючи ідеальне прання щоразу. SpeedPerfect: ідеальне прання на 65% швидше. SpeedPerfect - це спеціальна функція, розроблена для ситуацій, коли ви поспішайте. З SpeedPerfect можна скоротити час прання до 65% без шкоди для результатів. Цю функцію можна використовувати у поєднанні з більшістю програм, з будь-яким завантаженням та будь-яким типом тканини. Наприклад, вибравши програму "Змішана білизна" у поєднанні зі SpeedPerfect, ви можете випрати до 4 кг білизни всього за 45 хвилин (Різниця між тривалістю програми Easy Care 40°C та тривалістю програми Easy Care 40°C у поєднанні з функцією SpeedPerfect.). Ідеальне прання білизни з різним ступенем забруднення. Дорогий і делікатний одяг можна зіпсувати лише одним пранням. Унікальна запатентована система VarioDrum акуратно видаляє інтенсивні забруднення та плями на всіх видах одягу, не шкодячи йому. Залежно від обраної програми, асиметричні виступи краплевидної форми зумовлюють обережне переміщення білизни до центру барабана незалежно від напряму його обертання. Це не тільки забезпечує інтенсивне очищення сильно забрудненого одягу, але швидше та ретельніше очищає всю білизну. Забезпечте своєму гардеробу прання професійного рівня якості.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Eco | немає |
| Smart керування | через Wi-Fi |
| Інтенсив | немає |
| Автодозування миючого засобу | є |
| Антиалергійна | немає |
| Бульбашок | є % |
| Біла тканина | є |
| Вага | 84 кг г |
| Верхній одяг | є |
| Тип | автомат |
| Вовна | є |
| Отжим | немає |
| Відтермінування старту | відсутня |
| Габарити (ШхВхГ) | 598 х 845 х 590 мм |
| Гігієна | немає |
| Делікатне прання | є |
| Джинсі | немає |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дитячий одяг | немає |
| Додаткове полоскання | є |
| Додаткові програми | легке прасування / видалення плям |
| Дозавантаження | через Старт/Пауза |
| Еко Бавовна | є |
| Завантаження (прання) | 10 кг |
| Завантаження (сушіння) | немає |
| Захист від дітей | є |
| Захист від протікання | є |
| Змішані тканини | є |
| Клас ефективності віджиму | A |
| Клас ефективності прання | немає даних |
| Кольорові тканини | є |
| Колір | Білий |
| Конструкція барабана | цілісний |
| Кількість програм | 19 |
| Матеріал бака | карборан |
| Обробка парою | є |
| Полоскання | є |
| Попереднє прання | є |
| Привод | ремінний |
| Пухові вироби | немає |
| Ручне прання | є |
| Рівень шуму віджиму | 74 дБ |
| Рівень шуму прання | 49 дБ |
| Синтетика | є |
| Сорочки | є |
| Споживання води | 70 л |
| Споживання електроенергії | 0,84 кВт/год |
| Спорт | немає |
| Сушіння | без сушіння |
| Темнина тканинна | немає |
| Технології | AntiVibration / WaterPerfect Plus |
| Тип пральної машини | фронтальне завантаження |
| Тип керування | електромеханічне |
| Швидке прання / Експрес | є |
| Швидкість віджимання | 1600 об/хв |
| Шовк | є |
| Щоденне прання | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 478,65 ₴









