вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Вбудована посудомийна машина Bosch SMV6EMX75Q
Турбота про гігієну Програми прання від Bosch гарантують комплексний захист, усуваючи 99,99% вірусів та 99,99999% бактерій. AquaStop від пошкодження водою Несправності техніки завжди виникають у невідповідний момент, коштувавши вам грошей і дорогоцінного часу. Посудомийні машини з системою AquaStop складаються зі спеціального шланга з подвійними стінками, запобіжного клапана та бака підлоги з поплавковим вимикачем, які забезпечують захист від пошкодження водою. Отримуйте бездоганні результати, на які можна покластися день за днем. Автоматичні програми автоматично забезпечують найкращу ефективність миття Витрата води, температура води та час ополіскування регулюються відповідно до рівня забруднення. Це забезпечує найкращі результати, заощаджуючи воду та енергію. InfoLight - одна червона точка, що надає інформацію Червона світлодіодна точка на підлозі інформує про те, чи працює ваша повністю інтегрована посудомийна машина, чи вже закінчила роботу.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип управління | Електронне |
| Варіант установки | Інтегрована |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від протікання | Так |
| Половинне завантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi-керування | є |
| Індикація на підлозі | є |
| Інтенсивна мийка | є |
| Інші програми | авто 45-65°С / скло 40°С |
| Багатофункціональні таблетки | немає |
| Тип | повногабаритна |
| Висота | 81.5 см см |
| Витрати води: за цикл / за рік | 9.5 л за цикл |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 60-60.8 х 82-90 х 56 см |
| Глибина | 55 см см |
| Еко-режим | є |
| Енергоспоживання: за цикл / за рік | немає даних |
| Захист від дітей | немає |
| Захист від перепадів напруги | немає |
| Звуковий сигнал по завершенню | є |
| Клас ефективності миття | A |
| Клас ефективності сушіння | немає даних |
| Колір | Білий |
| Кількість комплектів посуду | 13 |
| Кількість кошиків | 3 |
| Кількість програм миття | 7 |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Наявність ополіскувача | є |
| Наявність солі | є |
| Обробка парою | немає |
| Підсвічування камери | немає |
| Регулювання висоти кошика | верхнього кошика |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Самоочисна система фільтрації | є |
| Таймер відстрочки старту | є |
| Тип | вбудовані |
| Тип двигуна | інверторний |
| Тип сушіння | теплообмінник |
| Третій додатковий кошик | є |
| Швидка мийка | є |
| Ширина | 59.8 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 798,65 ₴










