вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук MSI Thin GF63 12VE-047XRO (9S7-16R821-047UL) Black
Ігри, професійні програми, багатозадачна робота – найновіший процесор Intel Core 12 покоління відмінно проявляє себе в будь-яких сценаріях використання та пропонує збільшену на 40% продуктивність у порівнянні зі своїм попередником. Випробуйте революційну графічну продуктивність архітектури NVIDIA з ноутбуками серії GeForce. Графічний процесор GeForce чудово проявляє себе в популярних іграх, що особливо використовують сучасні графічні технології. НОУТБУКИ СЕРІЇ GEFORCE RTX 40. СВЕРХШВИДКО Графічні процесори NVIDIA GeForce RTX 40 Series Laptop забезпечують роботу найшвидших ноутбуків у світі для геймерів та творців. Створені на базі надефективної архітектури NVIDIA Ada Lovelace, вони забезпечують квантовий стрибок у продуктивності за допомогою ІІ DLSS 3 та дозволяють створювати реалістичні віртуальні світи з повним трасуванням променів. Крім того, набір технологій Max-Q оптимізує продуктивність системи, енергоспоживання, час автономної роботи та акустику пікової ефективності. ПРОДУКТИВНІСТЬ І РЕАЛІСТИЧНА ГРАФІКА Отримайте квантовий стрибок продуктивності в іграх та творчих додатках за допомогою DLSS 3 з підтримкою штучного інтелекту та створіть реалістичні віртуальні світи з повним трасуванням. ТРАСУВАННЯ ПРОМЕНІВ. ГІПЕРРЕАЛІСТИЧНІСТЬ. ГІПЕРШВИДКО Архітектура Ada розкриває всю пишність трасування променів, що моделює поведінку світла в реальному світі. Завдяки потужності RTX 40 Series та ядрам RT третього покоління ви можете насолоджуватися неймовірно деталізованими віртуальними світами, як ніколи раніше. ОПТИМІЗОВАНА ПОТУЖНІСТЬ І ПРОДУКТИВНІСТЬ NVIDIA Max-Q – це передовий набір технологій на базі II, які оптимізують твою систему для пікової ефективності. Це забезпечує блискавичну роботу тонких, тихих ноутбуків із приголомшливим часом автономної роботи. ХОЛОДНИЙ І ТИХИЙ ПІД НАВАНТАЖЕННЯМ Завдяки тонкому настроюванню ноутбук працює помітно тихіше і холодніше під навантаженням, легко вписуючись у будь-яку обстановку. БЛИСКАВИЧНА ШВИДКІСТЬ І ПЛАВНЕ ВІДОБРАЖЕННЯ Наші ігрові ноутбуки створені та оптимізовані для гравців. Дисплей з високою частотою оновлення та плавним зображенням дозволить вам відчути новий рівень гри.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450H |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 3 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 52.5 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,86 кг г |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 359х254х21.7 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кардридер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX4050 |
| Назва серії | GF |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 6 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Частота процесора | 2,0 - 4,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 234,65 ₴










