вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук Teclast F15 Plus (6940709683521)
Ультравузькі рамки Завдяки ультравузьким рамкам шириною 7 мм, F15 Plus відзначається значно вищим співвідношенням екрана до корпусу, порівняно з попереднім поколінням. Його 15,6-дюймовий IPS-дисплей Full HD забезпечує яскраві кольори та широкий кут огляду, що дарує користувачам незабутній візуальний досвід без обмежень. Надлегкий корпус із великим екраном F15 Plus приваблює новим вдосконаленим металевим корпусом, який з вагою всього 1,8 кг і товщиною всього 18 мм поєднує великий екран і легку вагу, що робить його ідеальним вибором для мобільного використання без втрати продуктивності. Великий обсяг зберігання 8 ГБ оперативної пам’яті LPDDR4 дає вам можливість обробляти більшість програм і мультимедійних робочих процесів. Твердотільний накопичувач місткістю 256 ГБ забезпечує вдосталь місця для зберігання ваших даних, і ви можете розширити сховище за допомогою карти Micro SD і оновити твердотільного накопичувача. Повнорозмірна велика клавіатура з чутливим керуванням F 15 Plus постачається з повнорозмірною клавіатурою з цифровою панеллю й оптимізованою розкладкою, що дає змогу швидко друкувати та зручно працювати Трекпад великого розміру 128 мм x 76 мм також забезпечує плавну роботу. Також F 15 Plus використовує конструкцію фронтальних динаміків, яка дає змогу передавати звук безпосередньо користувачем, забезпечуючи найкращий стереоефект і потужніший звук.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thomson |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Celeron N4120 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є mini |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Емкість акумулятора | 38 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1.8 кг г |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 359x230x18.6 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кардридер | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Назва серії | немає |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,1 - 2,6 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 244,25 ₴




