вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук Thomson Neo 14 (3663792023717) White
Яскраве зображення Thomson Neo пропонує яскравий 14.1-дюймовий дисплей з роздільною здатністю HD, який забезпечує чітке та якісне відображення контенту. Екран з тонкими рамками робить ноутбук компактнішим, що полегшує його перенесення в сумці або рюкзаку. Продуктивність Thomson Neo вразить вас своєю ефективністю. Він оснащений потужним процесором Intel Celeron, який забезпечує відмінну продуктивність та швидке виконання завдань. З 4 ГБ оперативної пам’яті ви зможете плавно та без затримок працювати з додатками. Ноутбук Thomson Neo також пропонує достатній простір для зберігання ваших файлів та даних із вбудованим накопичувачем ємністю 128 ГБ. Якщо вам потрібне більше місця, ви можете легко розширити його за допомогою зовнішнього жорсткого диска або хмарного сховища. Стильний дизайн Thomson Neo припаде до смаку всім цінителям естетики та комфорту. Ультратонкий корпус із алюмінію робить його міцним та легким, а підсвічування клавіатури дозволяє зручно працювати навіть в умовах низького освітлення. Функціональне підключення Thomson Neo забезпечує різноманітні опції підключення. У нього є USB-порти для підключення зовнішніх пристроїв, а також HDMI-порт, що дозволяє підключити ноутбук до зовнішнього монітора або ТБ для розширеного перегляду. З метою безпеки Thomson Neo має вбудовану функцію розпізнавання обличчя, яка забезпечує безпечний та зручний спосіб розблокування пристрою.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thomson |
| Колір | Білий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Celeron N3350 |
| Тип процесора | Celeron |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Емкість акумулятора | 30 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,35 кг г |
| Веб-камера | 0,3 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 347х230х18 мм |
| Діагональ екрана | 14.1" |
| Кардридер | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | HD Graphics 500 |
| Назва серії | немає |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | немає |
| Обсяг eMMC / UFS | 128 ГБ eMMC |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | Windows 10 Home |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1366x768 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,1 - 2,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 718 ₴





