вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Портативна колонка з бездротовим заряджанням Big G Led Wireless Charging Speaker колонка для телефону (YP)
- Немає в наявності
- Код: BT2301W(YP)
754,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Портативна колонка з бездротовим заряджанням Big G Led Wireless Charging Speaker колонка для телефону (YP)
Отримайте безліч функцій в одному стильному пристрої - нашій багатофункціональній лампі-нічнику Big G BT2301! Завдяки вбудованому Bluetooth-динаміку ви зможете насолоджуватися улюбленою музикою. Налаштуйте атмосферу в кімнаті за допомогою системи RGB-підсвічування і створіть необхідний затишок. А бездротова зарядка робить використання лампи-нічника ще більш зручним. Широкий спектр кольорів Колонка з підсвічуванням має 16 мільйонів кольорів і 256 режимів підсвічування, які за допомогою додатка можна легко налаштувати для читання, роботи, відпочинку, навчання або сну. Незалежно від того, чи потрібне вам яскраве освітлення для енергійної роботи або м'яке світло для розслаблення перед сном, у вас завжди буде відповідний режим підсвічування. Якісний звук Крім усього іншого, у цієї колонки є ще одна приголомшлива особливість. Вона обладнана двома вбудованими динаміками, які здатні відтворювати звук високої якості і створювати об'ємний звуковий простір. Це дає змогу вам насолоджуватися вашою улюбленою музикою прямо з вашого смартфона або іншого пристрою. Для під'єднання колонки до вашого пристрою використовується технологія Bluetooth. Просто увімкніть Bluetooth на вашому пристрої, знайдіть колонку в списку доступних пристроїв і виконайте сполучення. У комплекті з колонкою поставляється USB кабель.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pulse |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Інтерфейси | USB, AUX-вхід |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Зарядка плеєра/смартфона, Годинник (будильник), FM-приймач |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість джерел світла | 100 |
| Максимальна частота | 18000 |
| Матеріал каркаса | пластик |
| Мінімальна частота | 150 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 6500 лм |
| Стиль виготовлення | Хай-тек |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип міцності | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 10000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 754,65 ₴








