вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Зволожувач повітря Holdmay Life of Leisure Aroma Diffuser 400ml міні зволожувач повітря (YP)
- Немає в наявності
- Код: HPKP7049B(YP)
2 091,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Зволожувач повітря Holdmay Life of Leisure Aroma Diffuser 400ml міні зволожувач повітря (YP)
Комфорт та релаксація Відкрийте для себе новий рівень комфорту та релаксації зі зволожувачем повітря Happy Life HP-KP-7049 Holdmay Life of Leisure Aroma Diffuser. З його вражаючою місткістю 400 мл та режимом роботи до 8 годин він створює надзвичайно затишну атмосферу, яка допомагає зняти стрес та втому після важкого дня. Зручні налаштування Цей аромадифузор оснащений двома режимами туману: переривчастим і безперервним, що дозволяє вам налаштувати роботу пристрою з урахуванням ваших потреб. Автоматичне вимкнення забезпечує вашу безпеку, вимикаючи зволожувач при необхідності. Атмосфера спокою та гармонії Насолоджуйтесь атмосферою спокою та гармонії завдяки різноманітній підсвітці з семи різних кольорів, які можна налаштовувати за вашим вибором. Виготовлений з безпечних матеріалів, таких як поліпропілен і АБС, цей зволожувач забезпечує вам безпечну і надійну роботу при низькому рівні шуму, що дозволяє вам насолоджуватися тишою та спокоєм.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
|---|---|
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Ароматизація | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Об'єм резервуара для води | 0.4 л |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для офісів та інших комерційних об'єктів, Для дитячої кімнати |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Паровий |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Так |
| Тип встановлення | Настільний, Підлоговий |
| Габаритні розміри приладу | |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
| Глибина | 140 см |
| Рівень шуму | 35 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 091,15 ₴








