вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Каструлі з нержавіючої сталі набір 4 штуки з товстим дном з індукційною кришкою до 6 літрів(YP)
- Немає в наявності
- Код: HP33526(YP)
6 627,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Каструлі з нержавіючої сталі набір 4 штуки з товстим дном з індукційною кришкою до 6 літрів(YP)
Набір каструль з нержавіючої сталі з кришками з жаростійкого скла — ідеальний вибір для будь-якої кухні. У наборі чотири каструлі й чотири кришки, що забезпечують зручність і багатофункціональність під час приготування їжі. Кожна каструля виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі та має багатошарове дно, яке забезпечує рівномірне розподілення тепла й ефективне приготування страв. Цей дизайн сприяє економії енергії та збереженню смакових якостей продуктів. Кришки з жаростійкого скла із паровим випуском дозволяють легко контролювати процес приготування і зберігати аромат та корисні властивості їжі. Всі каструлі можна мити в посудомийній машині, що значно спрощує їх обслуговування після використання. Цей набір стане надійним помічником у вашому кулінарному процесі та чудовим доповненням до інтер'єру вашої кухні. Характеристики: Матеріал каструль: Нержавіюча сталь Матеріал кришок: Скло Висота каструль без кришки: 14/12/11/10 см Висота каструль з кришкою: 19/17/16/14 см Діаметр: 24/20/18/16 см Об'єм: 6.3/3.9/2.9/2.1 л Вага: 5.240 кгЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Тип | Набір каструль |
| Тип плити | Склокерамічна, Електрична, Газова, Індукційна |
| Колір | Сріблястий |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота каструлі без кришки | 14/12/11/10 см |
| Висота каструлі з кришкою | 19/17/16/14 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
| Діаметр каструлі | 24/20/18/16 см |
| Об'єм | 6,3/3,9/2,9/2,1 л л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 627,15 ₴





