вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Сервірувальний набір для соусів та конфітюру з ложками на бамбуковій 3 шт(YP)
- Немає в наявності
- Код: HP246(YP)
1 821,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Сервірувальний набір для соусів та конфітюру з ложками на бамбуковій 3 шт(YP)
Декоративний посуд сервіровки відмінно підходить для фуршетів, вечірок, невеликих зборів і званих обідів. Ці ємності ідеально підходять для подачі соусів, приправ, закусок та багато іншого. Основні переваги набору для соусів Стильний дизайн: лаконічні керамічні ємності та бамбукова підставка будуть мати чудовий вигляд на будь-якій кухні. Практичність: набір ідеально підходить для подачі кетчупу, майонезу, джемів, варення, меду та інших соусів. Функціональність: ємності можна використовувати як для зберігання, так і для сервірування столу. Зручність: ложки дозволяють легко та акуратно набирати соуси. Гігієнічність: кераміка не вбирає запахи та легко миється. Екологічність: бамбукова підставка – це безпечний та натуральний матеріал. Довговічність: керамічні ємності стійкі до подряпин та сколів, а бамбукова підставка – до деформації. Легкий догляд: ємності та ложки можна мити в посудомийній машині. Ви можете купити ємність для спецій та інші товари в нашому інтернет-магазині за доступною ціною з доставкою по Україні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TS Kitchen |
| Матеріал | Кераміка |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Колір | Білий |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 185 см |
| Використання в мікрохвильовці | Немає |
| Кількість у наборі | 3 Штука. |
| Кришка | є |
| Ложечка | є |
| Мірна шкала | Немає |
| Тип посуду | Соусниця |
| Зберігання в морозильній камері | Немає |
| Зберігання в холодильнику | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 821,15 ₴




