вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Чоппер подрібнювач 800 Вт 4 леза з чашею на 2,5 літра 2 швидкості м'ясорубка Sokany(YP)
- Немає в наявності
- Код: SK-06023(YP)
2 525,85 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Чоппер подрібнювач 800 Вт 4 леза з чашею на 2,5 літра 2 швидкості м'ясорубка Sokany(YP)
Зробіть приготування їжі швидким та зручним із чоппером-подрібнювачем Sokany SK-06023. Завдяки потужності 800 Вт цей пристрій здатний легко подрібнювати різноманітні продукти. Він має елегантний дизайн з поєднанням пластику та нержавіючої сталі, що надає сучасного вигляду вашій кухні. Основні характеристики: Розмір 22х18х30 см; Потужність: 800 Вт; Об'єм чаші: 2,5 літра; 2 швидкості; Кількість лез: 4 штуки; Матеріал корпусу: нержавіюча сталь+пластик; Матеріал лез: нержавіюча сталь; Матеріал чаші: скло. Інтуїтивно зрозумілий дисплей на корпусі дозволяє легко контролювати процес роботи та забезпечує максимальну зручність у користуванні. Чаша об'ємом 3 літри, виготовлена із міцного скла, гарантує чистоту продуктів та не вбирає запахів. Це робить пристрій ідеальним для щоденного використання, так і для приготування страв на велику компанію. Скляна чаша легко миється та стійка до подряпин, забезпечуючи довгий термін служби. Завдяки місткому об'єму, ви зможете готувати більше за один цикл, заощаджуючи час та сили.Sokany SK-06023 - це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість та комфорт на кухні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Скло |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Універсальний подрібнювач |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 300 см |
| Довжина мережевого шнура | 0,85 |
| Об'єм чаші | 02.05.2025 00:00:00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 525,85 ₴






