вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Чоппер електричний подрібнювач кухонний 1500 Вт з чашею з нержавіючої сталі 4,5 літрів Sokany(YP)
- Немає в наявності
- Код: SK-7088(YP)
4 224,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Чоппер електричний подрібнювач кухонний 1500 Вт з чашею з нержавіючої сталі 4,5 літрів Sokany(YP)
Чоппер Sokany SK-7088 - це потужний та місткий пристрій, створений для зручності та ефективності на вашій кухні. З потужністю 1500 Вт він легко впорається з подрібненням найрізноманітніших продуктів. Завдяки трьом швидкісним режимам можна підібрати оптимальні налаштування для кожного завдання, забезпечуючи точний та рівномірний результат. Основні характеристики: Розмір 29х23х36 см; Потужність: 1500 Вт; Об'єм чаші: 4,5 літрів; 3 швидкості; 6 ножів; Матеріал лез: нержавіюча сталь; Матеріал чаші: нержавіюча сталь. Чаша об'ємом 4,5 літрів виготовлена з нержавіючої сталі, що робить її надзвичайно міцною, стійкою до корозії та легкою у догляді. Цей пристрій стане ідеальним рішенням для великих сімей або професійного використання. Матеріали корпусу із пластику та нержавіючої сталі забезпечують довговічність, зберігаючи привабливий зовнішній вигляд. Sokany SK-7088 це ваш надійний помічник для швидкого приготування страв у великих обсягах. Він дозволяє значно економити час та зусилля, роблячи кулінарний процес простіше та приємніше.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Універсальний подрібнювач |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 г |
| Висота | 360 см |
| Довжина мережевого шнура | 0,95 |
| Об'єм чаші | 04.05.2025 00:00:00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 224,15 ₴








