вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Чоппер подрібнювач 800 Вт із чашею на 4,5 літрів 6 лез м'ясорубка Sokany(YP)
- Немає в наявності
- Код: SK-06033(YP)
4 372,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Чоппер подрібнювач 800 Вт із чашею на 4,5 літрів 6 лез м'ясорубка Sokany(YP)
Подрібнювач Sokany SK-06033 - це поєднання потужності, місткості та практичності. Завдяки потужності 800 Вт та трьом швидкісним режимам цей пристрій дозволяє швидко та ефективно подрібнювати різноманітні продукти. Його зручність та багатофункціональність роблять його ідеальним вибором як для домашньої, так і для професійної кухні. Основною перевагою є чаша об'ємом 8 літрів, яка виготовлена із нержавіючої сталі. Вона не тільки надзвичайно міцна та довговічна, але й легко миється, не вбираючи запахів. Основні характеристики: Розмір 29х24х36 см; Потужність: 800 Вт; 3 швидкості; Об'єм чаші: 4,5 літрів; Кількість лез: 6 штук; Матеріал лез: нержавіюча сталь; Матеріал чаші: нержавіюча сталь. Велика місткість чаші дозволяє обробляти значну кількість інгредієнтів за один цикл, що робить пристрій відмінним рішенням для приготування страв великих компаній або сімейні вечері. Стильний дизайн корпусу, виконаного із пластику та нержавіючої сталі, гарантує не тільки естетичний вигляд, але й зручність у використанні. Sokany SK-06033 стане вашим надійним помічником для створення кулінарних шедеврів із мінімальними зусиллями.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Універсальний подрібнювач |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 г |
| Висота | 360 см |
| Довжина мережевого шнура | 1 |
| Об'єм чаші | 04.05.2025 00:00:00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 372,65 ₴








