вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Чоппер кухонний електричний подрібнювач 800 Вт з чашею на 3,5 літра м'ясорубка Sokany(YP)
- Немає в наявності
- Код: SK-06036(YP)
3 056,40 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Чоппер кухонний електричний подрібнювач 800 Вт з чашею на 3,5 літра м'ясорубка Sokany(YP)
Чоппер Sokany SK-06036 – це універсальний кухонний помічник, який значно полегшить процес приготування їжі. Завдяки високій потужності та гострим ножам з нержавіючої сталі, він забезпечує швидке та якісне подрібнення овочів, фруктів, м'яса та інших інгредієнтів. Велика місткість чаші дозволяє готувати невеликі порції, так і страви для всієї родини. Основні характеристики: Розмір 26х23х30 см; Потужність: 800 Вт; Об'єм чаші: 3,5 літра; Кількість лез: 4 штуки; Матеріал лез: нержавіюча сталь; Матеріал чаші: нержавіюча сталь. Ергономічний дизайн та простота використання роблять Sokany SK-06036 ідеальним вибором для щоденного застосування. Завдяки компактним розмірам, чоппер легко зберігати навіть у невеликій кухні. Модель SK-06036 також відрізняється простотою догляду: всі частини, що знімаються, легко очищаються під проточною водою або в посудомийній машині. Це пристрій, який поєднує ефективність, надійність і естетику, роблячи його незамінним для кулінарних експериментів.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Універсальний подрібнювач |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 300 см |
| Довжина мережевого шнура | 0,85 |
| Об'єм чаші | 03.05.2025 00:00:00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 056,40 ₴









