вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Електрична м'ясорубка для фаршу Sokany електром'ясорубка для дому потужна 2500 Вт Біла(YP)
- Немає в наявності
- Код: SK-312(YP)
4 116,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Електрична м'ясорубка для фаршу Sokany електром'ясорубка для дому потужна 2500 Вт Біла(YP)
М'ясорубка електрична Sokany SK-312 - потужний та надійний пристрій для швидкого та ефективного подрібнення м'яса, овочів та інших продуктів. З потужністю 2500 Вт ця модель забезпечує високу продуктивність, що дозволяє використовувати її для приготування великої кількості м'ясних страв без перерв. Виготовлена з матеріалів високої якості, вона гарантує довговічність та зручність в експлуатації. Основні характеристики м'ясорубки Sokany розмір 33х14х32 см; потужність 2500 Вт; насадки: 3 штуки для фаршу, ковбас, кеббе; матеріал лез – нержавіюча сталь; матеріал корпусу – пластик. Лезо з харчової нержавіючої сталі забезпечує чистоту та безпеку під час приготування, а також легко очищується після використання. Корпус із пластику робить пристрій легким та зручним у використанні, при цьому надаючи йому стильного вигляду. М'ясорубка комплектується насадкою для приготування ковбас і кеббе. Для безпечного використання передбачено штовхач для продуктів, що дозволяє зручно та безпечно завантажувати інгредієнти у м'ясорубку.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Штовхач | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 320 см |
| Довжина мережевого шнура | 0,95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 116,15 ₴






