вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Кавомолка електрична 200 Вт автоматична 75 г для дрібного помелу Sokany(YP)
- Немає в наявності
- Код: SK-3026(YP)
1 078,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Кавомолка електрична 200 Вт автоматична 75 г для дрібного помелу Sokany(YP)
Електрична кавомолка Sokany SK-3026 ndash; компактний та потужний пристрій для мелених кавових зерен, який поєднує ефективність та зручність у використанні. Основні характеристики кавомолки Sokany висота 17 см; діаметр 8 см; потужність 200 Вт; об'єм 75 г; матеріал - пластик/нержавіюча сталь. Завдяки потужності 200 Вт, вона забезпечує швидке та рівномірне подрібнення зерен, що дозволяє отримати свіжу мелену каву з ідеальним ароматом. Електронне сенсорне керування забезпечує легкий доступ до всіх налаштувань, що дозволяє легко контролювати процес помелу. Кавомолка має висоту 17 см і діаметр 8 см, що робить її компактною та зручною для зберігання навіть на невеликій кухні. Вона має об'єм 75 г, що дозволяє змолоти достатньо кави для кількох порцій. Кавомолка Sokany SK-3026 ndash; це ідеальний вибір для цінителів свіжості та якості кави, а також шукає зручне та ефективне рішення для приготування улюбленого напою.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Електропривод |
| Колір корпусу | Білий |
| Об'єм ємності для меленої кави | 75 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування включення при знятій кришці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.68 г |
| Висота | 170 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 078,65 ₴









