вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ручний блендер 600 Вт занурювальний Sokany(YP)
Блендер занурювальний на 2 режими ручний - це зручний та надійний кухонний прилад, який забезпечує простоту використання та ефективність. Блендер оснащений двома режимами швидкості, що дозволяє вибирати відповідну швидкість залежно від ваших потреб. Це дозволяє досягти бажаної текстури та консистенції ваших сумішей. Основні характеристики занурювального блендера висота 36 см; потужність 600 Вт; напруга 220-240; частота: 50/60 Гц; матеріал насадок - нержавіюча сталь; матеріал корпусу – пластик. Занурювальна частина блендера виготовлена з нержавіючої сталі, що забезпечує міцність та довговічність при використанні. Крім того, це полегшує процес очищення після використання, роблячи його більш зручним та гігієнічним. Блендер ручний занурювальний Sokany - це відмінний вибір для приготування смузі, соусів, пюре, кремів. Він допоможе вам заощадити час та зусилля при приготуванні різноманітних страв у вашій кухні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Імпульсний режим | Ні |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Режим Турбо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Чорний |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Бездротова технологія | Ні |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 г |
| Висота | 360 см |
| Довжина мережевого шнура | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 003,05 ₴






