вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Дорожня праска з парогенератором професійна 1200 Вт паровідпарювач для одягу та штор Синій(YP)
- Немає в наявності
- Код: SK-3071B(YP)
1 726,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Дорожня праска з парогенератором професійна 1200 Вт паровідпарювач для одягу та штор Синій(YP)
Дорожня праска SK-3071 – компактний та ефективний прилад, який стане незамінним помічником під час подорожей. З потужністю 1200 Вт вона швидко нагрівається, що дозволяє легко та швидко вигладжувати одяг у будь-яких умовах. Завдяки компактному дизайну, праска займає мінімум місця в сумці або валізі, забезпечуючи високу продуктивність і зручність у використанні. Основні характеристики: Розмір 20х8х10 см; Потужність: 1200 Вт; Об'єм резервуару для води: 125 мл; Вертикальне відпарювання; Паровий удар; Матеріал: пластик; Матеріал підошви: металокераміка. Резервуар для води об'ємом 125 мл дозволяє працювати з праскою довгий час без необхідності доливати воду, що робить процес прасування зручнішим. Матеріал підошви – металокераміка, що забезпечує рівномірний розподіл тепла та легке ковзання по тканинах, запобігаючи їх пошкодженню. Це дозволяє досягти ідеальних результатів без зайвих зусиль навіть на делікатних тканинах. Праска обладнана всіма необхідними функціями для зручної експлуатації, включаючи паровий удар та регулювання температури. Вона стане відмінним вибором для тих, хто часто подорожує або потребує компактного, але потужного прасувального пристрою.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Матеріал підошви праски | металокераміка |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Дорожній |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість доливання води | Так |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.125 л |
| Протикраплинна система | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 г |
| Висота | 80 см |
| Довжина мережевого шнура | 01.03.2025 00:00:00 |
| Захист від перегрівання | Да |
| Індикатор роботи | Да |
| Кнопка вмик./вимк. | Да |
| Мірна чаша | Да |
| Паркування | горизонтальна |
| Регулювання сили пари | Да |
| Тип керування | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 726,65 ₴





