вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Праска з парою для дому з керамічним покриттям 1800 Вт ручна побутова з автовідключенням Фіолетова (YP)
- Немає в наявності
- Код: SK-11043(YP)
1 026 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Праска з парою для дому з керамічним покриттям 1800 Вт ручна побутова з автовідключенням Фіолетова (YP)
Праска SOKANY SK-11043 — потужний та зручний прилад для щоденного використання, який забезпечує швидке та ефективне прасування. Потужність 1800 Вт гарантує швидке нагрівання та стабільну роботу приладу, що дозволяє ефективно вигладжувати різні тканини. Завдяки металокерамічній підошві праска ковзає по тканині легко, не залишаючи слідів і забезпечуючи рівномірний розподіл тепла для кращого результату. Основні характеристики: розмір 26х11х13 см; потужність 1800 Вт; об'єм резервуару для води 200 мл; матеріал підошви металокераміка; довжина шнура живлення 1.4 метри; 3 режими роботи. Завдяки довгому шнуру живлення (1.4 м) праска дозволяє зручно користуватися нею навіть на великих площах, не обмежуючи свободи руху. Резервуар для води об'ємом 200 мл дає можливість прасувати без необхідності часто доливати воду, що надає зручності при тривалому використанні. Праска має всі необхідні функції для зручності користувача, зокрема регулювання температури, що дозволяє адаптувати її до різних типів тканин та паровий удар для більш ефективного видалення складок.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Матеріал підошви праски | металокераміка |
| Постійна подача пара | Так |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бездротова технологія | Ні |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Наявність дисплея | Ні |
| Об'єм резервуара для води | 0.2 л |
| Паровий носик | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Суха прасування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція розбризкування | Так |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.78 г |
| Висота | 130 см |
| Довжина мережевого шнура | 01.04.2025 00:00:00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 026 ₴








