вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Опис товару
Кавоварка з трубкою для молока 1.6 л кавоварка для дому 850 Вт Sokany(YP)
Електрична кавоварка Sokany - це сучасна напівавтоматична кавоварка, яка створює ідеальні напої завдяки поєднанню інноваційних функцій та професійного підходу до приготування кави. Постійний фільтр з ручкою дозволяє зручно працювати з меленою кавою, а знімний піддон для збору крапель легко очищається, забезпечуючи гігієнічність. Завдяки функції пари та гарячої води, ви можете не тільки приготувати каву, але й спінити молоко для ідеального капучіно або латте. Основні характеристики кавомашини Sokany розмір 26times;21times;28 см; потужність 850 Вт; діапазон тиску 0-15 бар; матеріал: нержавіюча сталь + ABS; об'єм резервуару для води 1.6 л; приготування на 1 або 2 чашки кави. Модель оснащена професійною насадкою для спінювання, яка змішує пару та молоко для створення густої вершкової пінки. Великий резервуар води об'ємом 1.6 л дозволяє приготувати кілька порцій напоїв без частого поповнення. Максимальний тиск у 15 бар забезпечує ідеальне проходження води через мелену каву, розкриваючи її аромат та створюючи густу пінку. Потужність 850 Вт гарантує швидке нагрівання та стабільну роботу. Кавоварка Sokany також має функцію очищення від накипу, що продовжує термін служби кавоварки та зберігає якість смаку напоїв. Завдяки компактним розмірам, кавоварка зручно розміщається на кухні, а її стильний дизайн надає сучасного вигляду вашому простору.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Тип професійної кавомашини | Напівавтоматична |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції | |
| Швидкий пар | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Капучинатор | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Підігрів чашок | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | напівавтоматичний |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.95 г |
| Висота | 280 см |
| Тиск помпи | 15 |
| Довжина мережевого шнура | 0,9 |
| Об'єм | 01.06.2025 00:00:00 л |
| Колір корпусу | Сталевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 285,65 ₴









