вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Блендер ручний занурювальний з насадками 4 в 1 600 Вт 2 чаші та віночок Сірий Sokany(YP)
- Немає в наявності
- Код: SK-02012G(YP)
2 367,90 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Блендер ручний занурювальний з насадками 4 в 1 600 Вт 2 чаші та віночок Сірий Sokany(YP)
Блендер занурювальний 4 в 1 SOKANY SK-02012 mdash; універсальний пристрій для приготування різноманітних страв, що поєднує функції блендера, подрібнювача, віночка для збивання і мірної чаші. Завдяки потужності 600 Вт цей блендер ефективно справляється з усіма завданнями, від подрібнення овочів та фруктів до приготування пюре, коктейлів та соусів. Основні характеристики блендера Sokany Висота 38 см; Потужність: 600 Вт; Напруга: 220-240 В; Частота: 50/60 Гц; Матеріал насадки: - нержавіюча сталь; Матеріал корпусу: - Пластик; Насадки можна мити в посудомийній машині; У комплекті є подрібнювач, віночок для збивання, мірна чаша. Мультифункціональність пристрою дозволяє за допомогою одного пристрою виконувати різні кулінарні завдання. Завдяки компактному дизайну та зручним насадкам цей блендер ідеально підходить для будь-якої кухні. Інноваційний дизайн і потужність дозволяють блендеру працювати безперервно та ефективно, задовольняючи потреби навіть найвибагливіших користувачів.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Імпульсний режим | Ні |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Режим Турбо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Механічне |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Бездротова технологія | Ні |
| Вінчик для збивання | Так |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Насадка для замісу тіста | Ні |
| Насадки для нарізки і шинкування | Ні |
| Прогумована ручка | Ні |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 г |
| Висота | 380 см |
| Довжина мережевого шнура | 0,95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 367,90 ₴






