вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Набір чашок 6 шт для чаю та кави по 270 мл кружки скляні прозорі(YP)
Набір скляних чашок стане чудовим доповненням до будь-якого сервірування завдяки своїй елегантній простоті та універсальності. Виготовлені з високоякісного термостійкого скла, чашки безпечні для використання в посудомийній машині, що робить їх легкими у догляді та обслуговуванні. Ви можете бути впевнені, що вони збережуть свій блиск та прозорість навіть після багаторазового миття. Характеристики набору чашок кількість чашок у наборі – 6 штук; об'єм чашки 270 мл; висота чашки 6 см; верхній діаметр 9 см; нижній діаметр 5 см; матеріал – скло. Завдяки зручній формі чашки комфортно лежать у руці, а міцне скло забезпечує стійкість до щоденного використання. Вироби гармонійно поєднуються з будь-яким сервіруванням і можуть використовуватися як у побуті, так і в кафе чи ресторанах. Матеріал легко очищається, не вбирає запахи та не змінює смаку напоїв. Чашки можна мити вручну або в посудомийній машиніЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Блюдце | немає |
| Діаметр | 90 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Кришка | Немає |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для кави та чаю |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ситечко | Немає |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип ємності | Чашка |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
| Об'єм | 270 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 457,65 ₴



