вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Матрац в намет надувний 175х60х2 см матрац похідний туристичний з підголівником Фіолетовий (YP)
- Немає в наявності
- Код: SJ-0028-1V(YP)
1 063,80 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Матрац в намет надувний 175х60х2 см матрац похідний туристичний з підголівником Фіолетовий (YP)
Туристичний надувний матрац ndash; це ідеальне рішення для комфортного відпочинку у походах. Проста, але продумана конструкція забезпечує максимальний комфорт під час сну. Оптимальна товщина матраца гарантує надійну теплоізоляцію та захист від холоду, а вологонепроникний матеріал дозволяє укладати матрац можна навіть на вологу поверхню. Основні характеристики: Розмір матраца: 175х60х2 см; Висота підголівника: 10 см; Кількість куль: 1; Товщина: 2 см; Матеріал матраца: поліестер, Memory Foam; Матеріал клапанів: пластик, силікон; Наявність чохла: є. Матеріали, з яких виготовлений матрац для намету, забезпечують йому тривалу службу навіть за активного використання в кемпінгу, під час походів або інших outdoor-активностей. Похідний матрац легко складається для транспортування та зберігання, займаючи мінімум місця у рюкзаку чи сумці.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Вага | 0.9 г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 175 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Верхній бік виробу | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей і дорослих |
| Висота | 20 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
| Довжина спального місця | 1750 |
| Латка-самоклейка | Немає |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 2 |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Комплектація насосом | Немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Наявність насоса | Купується окремо |
| Наявність знімного чохла | Є |
| Нижній бік виробу | ПВХ |
| Подушка-підголівник | Да |
| Розкладне спальне місце | Да |
| Ремонтний комплект | Немає |
| Сумка для зберігання і транспортування | Немає |
| Тип | Надувний матрац |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
| Ширина спального місця | 600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 063,80 ₴






