вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%44 дні
Матрац в намет надувний 175х60х2 см матрац похідний туристичний з підголівником Зеленій(YP)
- В наявності
- Код: SJ-0028-1GR(YP)
1 321,65 ₴
979 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Матрац в намет надувний 175х60х2 см матрац похідний туристичний з підголівником Зеленій(YP)
Туристичний надувний матрац для кемпінгу ndash; це ідеальне рішення для комфортного відпочинку у походах. Проста, але продумана конструкція забезпечує максимальний комфорт під час сну. Оптимальна товщина матраца гарантує надійну теплоізоляцію та захист від холоду, а вологонепроникний матеріал дозволяє укладати матрац можна навіть на вологу поверхню. Основні характеристики: Розмір матраца: 175х60х2 см; Висота підголівника: 10 см; Матеріал матраца: поліестер, Memory Foam; Кількість куль: 1; Товщина: 2 см; Матеріал клапанів: пластик, силікон; Наявність чохла: є. Матеріали, з яких виготовлений матрац для намету, забезпечують йому тривалу службу навіть за активного використання в кемпінгу, під час походів або інших outdoor-активностей. Похідний матрац легко складається для транспортування та зберігання, займаючи мінімум місця у рюкзаку чи сумці.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 2 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Наявність знімного чохла | Є |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Подушка-підголівник | Так |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.9 г |
| Висота | 20 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
| Довжина спального місця | 1750 |
| Тип | Надувний матрац |
| Ширина спального місця | 600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 979 ₴









