вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Сумка жіноча Flex Dart чорна(YP)
Сумка для ноутбука Sambag Flex Dart Команда Sambag рада представити вам нашу новинку - сумку Sambag Flex Dart. Цей аксесуар не тільки відповідає сучасним трендам, але й забезпечує неперевершену функціональність та стиль. Характеристики сумки для ноутбука macbook air Матеріал верху: Міцний оксфорд з водовідштовхувальними та еластичними властивостями, тканина забезпечує довговічність та стійкість до вицвітання. Підкладка. З міцного матеріалу оксфорд, підкладка сумки стійка до царапин та легко чиститись, запобігаючи вилізанню ниток та забезпечуючи рівномірний розподіл навантаження. Фурнітура. Молнии водонепроникні. Бігунки металеві із фіксатором. На бокових карманах гумки із фіксаторами. На ремені пластиковий CGG фастекс та регулятор довжини. Функціональність. Продумана організація простору із зовнішніми карманами: одна закрита містка карман спереду та ще одна позаду сумки. Всередині одне велике відділення, відділення під ноутбук macbook air( або інших виробників аналогічних габаратів), планшет, тощо. Також усередині відкриті кармани для гаманця, ключів, ведмедиків, ручок чи інших дрібниць. Розмір: 32*25*13 см. Ремінь регулюється від 80 см до 125 см. Більш стильних жіночих сумок для ноутбукаЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 13 см |
| Декор | Без декору |
| Колекція | Others |
| Призначення | Для жінок |
| Розмір ноутбука | 12,5-13,3 дюймів;14 дюймів |
| Тип | Городской |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 196,45 ₴










