вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Сумка Shoper NOVA чорна з крокодилом(YP)
Сумка Sambag Shoper NOVA – це незмінний аксесуар на кожен день. Поєднання практичності, місткості та стильного дизайну робить цю модель ідеальним вибором як для роботи чи навчання, так і для щоденних прогулянок. Завдяки універсальним розмірам та зручному внутрішньому простору, шопер стане вашим надійним спутником на кожен день. Характеристики: Матеріал верху: новітня екошкіра підвищеного рівня зносостійкості (не менше 50 000 циклів за тестом Мертіндейлу). Матеріал водовідштовхуючий, стійкий до вицвітання, еластичний (не тріскає при експлуатації) та міцний на розрив. Підкладка: тканина оксфорд середньої густини. Вона міцна, стійка до царапин, легко чиститься, а її нитки не вилазять. Завдяки з'єднанню всіх частин підкладки між собою, навантаження на екошкіру зменшується і розподіляється рівномірно, що продовжує термін служби матеріалу та швів. Фурнітура: молнии з надійного пластику. Бігунки металеві з фіксатором, що запобігає випадковому відкриванню сумки під час носіння. Ручки: міцні шкіряні ручки з екошкіри, які забезпечують зручність у використанні та надійність. Функціональність: Усередині велике відділення з одним карманом на блискавці та двома відкритими карманами. Вміщує ноутбук до 14 дюймів (залежити від пропорцій екрану та рамок навколо нього – при замовленні уточнюйте розмір свого гаджета). Ззовні на спинці сумки є карман на блискавці. Розмір: 34*30*7 см Сумки доступні у кольорах. Для більш детальної інформації звертайтесь за контактами, вказаними на сайті.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 7 см |
| Декор | Без декору |
| Колекція | Shopper |
| Призначення | Для жінок |
| Тип | Городской |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 559,25 ₴







