вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Опис товару
Кріплення для прицілу: моноблок Leapers UTG ACCU-SYNCnbsp;30mmnbsp; bsp;на планки MIL-STD-1913 Picatinny Зсув кілець назад щодо бази призначений для забезпечення додаткової компенсаційної відстані і зменшення відстані до ока на додаток до того, що зазвичай дозволяє монтажна планка. зnbsp;матовимnbsp;чорним анодуванням Значно полегшують вагу прорізи для суттєвого зниження загальної ваги без шкоди для міцності Закруглені краї та кути запобігають задиракам, подряпинам і пошкодженням інших пристосувань і обмундирування, а також забезпечують легкий доступ до револь. гвинти Torx і вбудовані упори віддачі квадратної форми для надійного утримання нуля Висота сідла 22 мм, відстань зсуву 50 мм, довжина бази 100 мм, високий профіль підходить для оптики з 30-мм трубою і зовнішнім діаметромnb об'єктиваnbsp;до 73 мм. У комплект входить ключ T20 Torx для простої та зручної установки Характеристики:
- Діаметр кільця: 30 мм
- Ширина кільця>n:25 73 мм
- Загальна висота: 52nbsp;мм
- Загальна довжина: 150 мм
- Довжина кріплення (бази): 100 мм
- Ширина: 42 мм
- Висота сідла (бази, BH)2:
- Гвинтів на кільце: 4
- Матеріал: авіаційний алюміній з матовим чорним анодуванням
- Вага: 159 г
- Кріплення: 1913 Пікатінні
- У комплекті: #8-32 гвинт з торцем Torx із плоскою головкою (1), ключ T20 Torx (1)
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері

👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leapers |
| Вага | 159 г |
| Діаметр труби | 30 мм |
| Особливості | Кріплення в комплекті |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 42 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 52 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для всіх типів зброї |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 103 ₴








