вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Набір постійного студійного світла Prolighting 128 LED світлодіодів 2700 К-5500 К із сумкою(YP)
- В наявності
- Код: 7080
7 207,65 ₴
5 339 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Магазин YourPrice пропонує:
Набір постійного студійного світла 50х70 см Prolighting 128 LED світлодіодів із димером Цей комплект ідеально підходить для портретної фотографії, прямих трансляцій, відеознімання на YouTube тощо. до. Підходити для фотографів будь-якого рівня завдяки потужним функціям та простому керуванню. Світлодіодна головка з регульованою яскравістю 45 Вт: 2 кольорова температура: 2700К та 5500К; 5500К Чисте біле світло (денний світ), для студійного освітлення фото та відео; 2700K Тепле світло, чіткість насиченості робить фотознімання комфортнішим Регулювання яскравості: 1%-100% Вихідне навантаження: 24 В Якшити різкий джерело світла та покращити тон шкіри у портретній світліні, даючи вам рівномірніше освітлення, допомагаючи вашій світліні створювати рівномірне освітлення. Матеріал: високоякісний нейлон Розмір: 50 х 70 см Колір: чорний/сріблястий Штативи: Штатив для софтбоксу - це стійка конструкція з трьома опорами та міцна система блокування. Легко складається та встановлюється. Матеріал: алюмінієвий сплав Регулювання за висотою: від 70 до 200 см Комплектація набору: 2 шт. світлодіодні головки з регульованою яскравістю по 45 Вт 2 шт. студійних софтбоксів 50х70 см 2 шт. адаптера живлення 2 шт. силових кабелів 2 шт. тканинних розсіювача 2 шт. Штатива висота 2 м. 1 шт. сумка для перенесенняХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prolight |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Особливості | Управління потужністю |
| Тип світлофільтру | Пом'якшувальний |
| Висота стійки | 200 см |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 45 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип світлофільтра | Пом'якшувальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 339 ₴








