вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Кільцева LED лампа 30 см журавель підлогова стійка (набір для знімання flatlay)(YP)
- В наявності
- Код: 4667
1 861,65 ₴
1 379 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Магазин YourPrice пропонує:
Універсальний штатив журавель із кільцевою лампою для зйомки згори Універсальний штатив журавель для смартфона з кільцевою лампою (ракурс згори). Якщо Ви викладаєте в інтернет-майстер класи або просто ділитеся процесом своєї творчості, малюєте, ліпите, вирізуєте, вишиваєте, в'яжіть, готуєте і т.д, цей штатив – те, що вам потрібно! Ви хочете зняти свою роботу руками на відео (фото) чи показати Вашим передплатникам у соцмережах у прямому ефірі? Тоді цей чудовий та зручний штатив точно створений для Вас! Будь-яка зйомка зверху йому по зубах:) Зручна конструкція штатива дозволяє закріпити смартфон прямо над столом на висоті від 26 до 165 см – будь-який ракурс та будь-яке наближення до столу! Штатив стійко можна поставити на підлогу завдяки широким ніжкам Штатив реально зручно ставити поряд зі столом та дозволяє знімати процес творчості чи роботи прямо над ним! Універсальне кріплення вже оцінили багато майстрів та майстрів - створення прикрас, малювання, бісероплетіння, в'язання і навіть майстри манікюру :) Основні характеристики штатива: Для телефонів шириною 6-8.5 см Висота виготовлення штативу Технічні характеристики кільцевої LED лампи: 3 режими свічення Регулювання яскравості від 10% до 100% Зовнішній діаметр – 30 см, внутрішній – 24 смХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yunteng |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка журавель |
| Потребується потужність | 15 Вт |
| Охолодження | Повітряне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Декоратор/ Підставка для | Телефони |
| Діаметр кільця | 30 см |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна висота штатува | 180 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Призначення | Напільне |
| Тип власника | Універсальний |
| Кут обертання | 360 град. |
| Кут обертання | 180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 379 ₴








