вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Електрична кавомолка Hario V60 Electric Coffee Grinder – це перша в історії японського бренду електрична кавомолка. Вона розроблена спеціально для приготування кави альтернативними способами, але вона підійде для інших способів приготування. Виробники підійшли до розробки кавомолки V60 з японською точністю та педантичністю. Тут продумано все до найдрібніших деталей, що роблять процес використання приємним та комфортним. Жорнова кавомолка виготовлена із якісної нержавіючої сталі. Особлива конструкція приладу дозволяє мінімізувати перегрівання кави. Також у девайсі передбачена функція автозапуску - це означає, що помел зерна почнеться, коли лійка або холдер натискають на спеціальну "педаль-вимикач". Налаштування помелу можна регулювати в залежності від способу приготування напою. Пуровер, аеропрес або чаклун брю, френч-прес - з усім цим і багатьом іншим кавомолка (тільки не турка і не еспресо). Урізноманітнюйте ваш кавовий репертуар. Висока якість помелу Гарантовано Hario Характеристики Електрична кавомолка Hario V60 EVCG-8B-E Виробник HARIO Країна виробник: Японія Тип Кавомолка електрична Механізм подрібнення: металеві жорна. Місткість, г: 250 Потужність, Вт: 150 Матеріал: нержавіюча сталь Кількість режимів помелу: 44 Колір: чорний Матеріал: акрил, метал. Гаранітія: 12 міс. Розміри кавомолки Hario V60 EVCG-8B-E Глибина: 13,5 см Висота: 39 см Ширина: 23 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hario |
| Країна виробник | Японія |
| Тип приводу | Електропривод |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
| Ємність для меленої кави | Ні |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання ступеня помелу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 680 ₴










