вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Кававарка гейзерна GAT Magnifica 220 мл. (на 3 чашки) Італія Відправка протягом 2-х робочих днів Компанія GAT заснована в 1986 році в Італії та присвячує себе виробництву гейзерних кавоварок. Характеристики гейзерна GAT Magnifica Орієнтовний об'єм готової кави: 220 мл. Матеріал: алюміній. Колір: металік. Висота кавоварки: 15 см. Ширина кавоварки з урахуванням носика та ручки: 14,5 см. Глибина: 7,1 див. Вага: 350 г. Застосування: для приготування кави на електричних та газових плитах у посудомийній машині! Історія компанії GAT почалася в 1986 році, після того, як четверо друзів зустрілися в барі і склали список оригінальних італійських продуктів, які стали відомі на весь світ. Що спадає на думку, коли чуєте про Італію? Піца, спагетті, мафія, мода і, звичайно, еспресо. Протягом діяльності компанії було продано понад 26 мільйонів кавоварок. В даний час щодня виробляються тисячі гейзерних кавоварок, за допомогою яких у 50 країнах світу на 5 континентах готується справжній італійський еспресо. Гейзерні кавоварки GAT, виконані як у традиційному, так і в сучасному дизайні, виготовляються з нержавіючої сталі та литого алюмінію. Асортимент складається з більш ніж 60 моделей з різними розмірами та ємністю. Гейзерні кавоварки можна використовувати з такими типами плит як газові, електричні, склокерамічні, деякі моделі сумісні з індукційними плитами. Гейзерна кавоварка - це чудова можливість побалувати себе чашкою прекрасної ароматної кави. Кавоварка розрахована на 6 чашок. За лічені хвилини прилад приготує ваш улюблений напій і наповнить кухню дивовижним ароматом. Міцна алюмінієва основа надає кавоварці легкість та надійність, а стильний дизайн додасть кухонному інтер'єру елегантності та особливого шарму. Основні особливості кавоварок Magnifica: зручний носик для наливання кави; стильний ремінь, що з'єднує верхню та нижню частини кавоварки; спеціальне внутрішнє покриття, що забезпечує легке чищення та обслуговування; ручка із термостійкого пластику; Кавоварка підходить для використання на всіх типах плит.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GAT |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Об`єм | 0.22 л |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.36 кг |
| Висота | 203 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість вміщуваних чашок | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 725 ₴







