вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Кавомолка Wilfa Svart WSCG-2 для дому Вілфа(YP)
- В наявності
- Код: WSCG-2(YP)
9 556,65 ₴
7 079 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Електрична Кавомолка Wilfa Svart WSCG-2 Ця кавомолка - це оптимальний варіант для альтернативного заварювання кави. Загальні характеристики та характеристики кавомолки Wilfa Svart WSCG-2 Система помелу: Конічна жорнова Потужність: 130 Вт Місткість бункера: 250 г. Вага: 2 кг. Норвегія) Електрична кавомолка також оснащена системою захисту від перевантаження двигуна. Вбудований таймер дозволяє точно регулювати дозування кави щоразу. Під кавомолкою є місце кабелю. Кількість ступенів помелу: 34 Резервуар для меленої кави зроблений із пластику з УФ-фільтром. Якщо Ви шукаєте гарну та надійну кавомолку для приготування кави вдома, то найоптимальнішим варіантом буде кавомолка фірми Wilfa Svart. Дані кавомолки з легкістю використовують усі любителів кави до справжніх цінителів. За якістю вони на голову понад усе сучасні побутові аналоги. Функціонал дозволяє виставляти необхідний помел та налаштовувати час відключення. дуже висока рівномірність помелу з огляду на адекватну вартість. Місткість бункера кавомолки вміщує 250 г кави. Для зручності вибору правильного млива, крім шкали, на бункері нанесені назви способів заварювання кави. Це допоможе Вам завжди вгадати з розміром помелу. На бункері доступні мітки для: френч-прес, фільтр-кава, лійка (Hario V60), aeropress, гейзерної кавоварки турки, По поміченим доступні ще проміжні ступеня помелу. Також кавомолка має таймер, який дозволяє настроювати відключення в інтервалі 0-30 секунд, завдяки цьому Ви зможете контролювати кількість меленої кави. Wilfa – норвезька компанія, заснована 1948 року. На сьогоднішній день є одним із провідних постачальників невеликих електричних приладів для тисяч будинків Скандинавії. Бренд поєднує в собі чудовий дизайн, високу якість, безпеку та інновації. Цей товар надсилається протягом 2 робочих днів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wilfa |
| Країна виробник | Норвегія |
| Призначення | Побутове |
| Тип приводу | Електропривод |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Споживана потужність | 130 Вт |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання ступеня помелу | Так |
| Колір корпусу | Чорний/Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 079 ₴




