вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Мідна турка (Джезва) 190 мл.
- В наявності
- Код: 10116(YP)
2 963,25 ₴
2 195 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Турка (Джезва) мідна для приготування кави 190мл. Патина ZH Високоякісна джезва від українського виробника ZH. Вся продукція цього виробника відрізняється відмінною якістю матеріалів, що використовуються. Всі турки (джезви) – цільнотягнуті (товщина мідних стін 1,5мм). Продукція даної компанії стрімко набирає популярності, адже турки ZH – вдале поєднання дизайну, якості виготовлення та ціни. Загалом за рік існування компанія зайняла лідируючі позиції серед виробників кавових аксесуарів. У ручках з покриттям патина іноді присутні плями та вкраплення. Характеристики мідної турки (джезви) Об'єм – 190 мл. Матеріал: мідь (товщина – 1.5 мм.) Внутрішнє покриття: харчове олово (товщина покриття – 9-12 мікрон.) Висота: 82 мм. Діаметр дна 92 мм. Діаметр шийки 62 мм. Вага: 335 р. Ручка: латунь. Тип плити: склокерамічна, електрична, газова. Основні критерії вибору правильної мідної турки Форма Турка повинна мати ідеальну конічну форму. Завдяки цьому частіше набагато швидше осідає. Порівняно з вертикальними стінками, цей процес прискорюється в 4 рази. Таким чином, у вашій чашці виявляється виключно міцний напій без домішки гущі. Найкращим матеріалом для турків (джезви) є мідь. Цей метал забезпечує рівномірне нагрівання всієї поверхні та утримання тепла. Щоб виключити єдиний недолік міді - схильність до окислення, внутрішній бік конструкції покривають тонким шаром олова. Дрібниці Турка купується на досить довгий період, тому не варто економити, адже цим аксесуаром ви користуватиметеся практично щодня. Не купуйте турки з тонкими та прямими стінами. Турка повинна мати довгу зручну ручку (дерево чи метал). Ну і звичайно ж турка повинна Вам подобається візуально, це не обов'язкова вимога, але теж важлива ;) 190мл. води по найвужче місце. 235г. по максимуму
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Мідь |
| Об`єм | 190 мл |
| Внутрішнє покриття | харчове олово |
| Знімна ручка | Ні |
| Матеріал ручки | мідь |
| Діаметр дна | 93 мм |
| Висота | 82 мм |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Тип плити | Газова, Склокерамічна, Електрична |
| Виробник | ZH |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішнє покриття | Патина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 195 ₴




