вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Стильний рюкзак чоловічий (YP)
- В наявності
- Код: 425(YP)
1 769,85 ₴
1 311 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Стильный городской рюкзак мужской(YP)
Стильний міський рюкзак чоловічий
Характеристики:
-
Є відділення для ноутбука (вміщує стандартний ноутбук діагоналлю до 15,6 дюйма включно або можна покласти планшет);
-
Висота: 39 см;
-
-
Глибина: 13 см;
Позиції:< /span>
-
Широкі та щільні плечові лямки;
-
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
-
М'який та еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber. text-left ck-image-text-left_type_standard ck-theme-pink"> Відправка на день замовлення Відправка з м. Дніпро, до більшості міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрик
Відправка на день замовлення
Відправка з м. Дніпро, до більшості міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.
< /div>Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні ), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 800 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 311 ₴









