вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%24 дні
Модна жіноча солом'яна сумочка (YP)
- В наявності
- Код: 477(YP)
565,65 ₴
419 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Модная женская соломенная сумочка(YP)
Модна жіноча солом'яна сумочка
Характеристики:
- < li>
-
Довжина плечового ременя: 120 см;
-
Форма: коло;
- <диаметр: 19="" см;="">
-
Ширина основи: 7 см;
Матеріал: солома;
Вартості:
-
Хіт сезону 2022;
-
Не має стороннього запаху;
-
Оригінальний зовнішній вигляд;< /span>
Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber.
Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас що-небудь не влаштує. ">
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 70 мм |
| Розмір | Малий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
| Модель | 1 |
| Підлога | Жіночий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419 ₴









