вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Мужские наручные часы с черепом(YP)
Чоловічий наручний годинник
< /span>
Характеристики:
-
Механізм: кварцовий (батарейка входить до комплекту);
-
Діаметр циферблата: 4,5 см;
-
< span style="font-size:14px">Ширина ремінця: 2,2 см;
Загальна довжина: 26 см;
УВАГА! Коробка в комплект НЕ ВХОДИТЬ, можна придбати за додаткову плату (якщо Вам потрібна коробка, будь ласка, уточнюйте це при оформленні замовлення)
Вартості:
-
Міцний металевий корпус та браслет з нержавіючої сталі;
- < h3 style="text-align:left">Візуально виглядають дуже незвичайно та стильно;
-
Ексклюзивна новинка на ринку;
-
Якісний кварцовий механізм;
Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber.;
Відправка в день замовлення
Відправка з г Дніпро, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (докладніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
| Висота | 270 см |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | М' яка |
| Плечовий ремінь | True |
| Підкладка | True |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Ні. |
| Стиль | Молоденький |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 061,10 ₴










