вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Жіноча бананка месенджер на грудях (YP)
- В наявності
- Код: 197(YP)
622,35 ₴
461 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Женская бананка мессенджер на грудь(YP)
Жіноча бананка месенджер на груди
Характеристики:
-
Висота: 12 см;
-
Довжина: 25 см;
-
Ширина основи: 8 см; >
-
Морозостійкість (екошкіра не лопається і не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно і візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber.
-
Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас що-небудь не влаштує. ">
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 250 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Стать | Жіноча |
| Жорсткість | Середня жорсткості |
| Плечовий ремінь | True |
| Ручки | Ні. |
| Стиль | Молоденький |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Бананка |
| Форма | Прямокутник |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Вікова група | Універсальний |
| Розмір | Малий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 461 ₴









