вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Механические мужские часы Forsining(YP)
Оригінальний механічний чоловічий годинник Forsining
Характеристики:
-
Оригінальний годинник Forsining;
-
Механізм: механічний;
-
Ремінець: еко-шкіра преміум якості;
-
Діаметр циферблата: 4,4 см;
-
Ширина ремінця: 2 см;
- < h3 style="text-align:left">Загальна довжина: 23,5 см; >ЦІНА ВКАЗАНА БЕЗ ОБЛІКУ ПОДАРУНКОВОЇ КОРОБКИ. Якщо Вам потрібна коробочка, будь ласка, повідомте про це менеджера при оформленні замовлення (+60 грн.). фото товару на Viber.
Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас що-небудь не влаштує. ">
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механічний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 44 мм |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Колір корпусу | Золото |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699,65 ₴










