вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Бананка сумка слінг жіноча на пояс біла поясна жіноча маленька сумочка сумка-бананка еко шкіра (YP)
- В наявності
- Код: 614(YP)
565,65 ₴
419 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Бананка сумка слинг женская на пояс белая поясная женская маленькая сумочка сумка-бананка эко кожа(YP)
Бананка сумка слінг жіноча на пояс біла, поясна жіноча маленька сумочка сумка-бананка еко шкіра
Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної еко шкіри, досить містка та практична.
< pХарактеристики
Матеріал: якісна еко-шкіра;
Пояс на плече і ланцюжок на руку в комплекті;
Довжина: 20 см;
Оплата та доставка
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. У нас великий вибір жіночих бананок і сумочок, переходьте на наш сайт Можливо Вас також зацікавлять подібні варіанти
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 20 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Вага | 200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 г |
| Жорсткість | Середня жорсткості |
| Плечовий ремінь | True |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Один |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип призначення | Бананка сумка слінг жіноча на пояс біла, поясна жіноча маленька сумочка сумка-бананка екошкіра |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Узори і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Нетипова |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419 ₴









