вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Наручні механічні годинники Forsining скелетон з відкритим механізмом металевий сталевий Skele (YP)
- В наявності
- Код: 624(YP)
1 486,35 ₴
1 101 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мужские наручные механические часы Forsining скелетон с открытым механизмом металлические стальные Skelet(YP)
Чоловічий наручний механічний годинник Forsining скелетон з відкритим механізмом металевий сталевий Skeleton
Оригінальний чоловічий наручний годинник з відкритим механізмом Forsining.
< product_id id="1283430487">
Характеристики
Корпус і браслет: нержавіючий метал;
Механізм: Механіка (з автопідзаводом);
< span style="font-size:14px;">Діаметр циферблата: 4,3 см;
Висота циферблата: 1.5 см;
Максимальний обхват руки: 24,5 см (можна без проблем укоротити до меншого розміру);
Ширина браслета: 2 см;
В наявності із сріблястим циферблатом та золотистим;
Стрілки світяться в темряві;
Оплата та доставка
У нас великий вибір чоловічих та жіночих аксесуарів, переходьте на наш сайт.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Індикація | Римські та арабські цифри |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Механічний |
| Форма | Кругла |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Діаметр | 43 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 150 г |
| Вид шкіри за способом збирання | Пресована |
| Жорсткість | М' яка |
| Кількість відділів | 1 |
| Матеріал | Мистецтвова шкіра |
| Плечовий ремінь | True |
| Підкладка | True |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Ні. |
| Стиль | Молоденький |
| Тип застежки | Молния |
| Тип призначення | Сумка-планшет чоловіча Polo екошкіра, чоловіча сумка через плече шкіряна барсетка планшетка Поло |
| Тип сумки | Барсетка |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 101 ₴







