вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Нагрудний чоловічий пояс сумка в стилі чорний месенджер барсетка сумка на пояс слінг через плече (YP)
- В наявності
- Код: 628Ф(YP)
1 132,65 ₴
839 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мужская нагрудная поясная бананка сумка в стиле черная мессенджер барсетка сумка на пояс слинг через плеч(YP)
Чоловіча нагрудна поясна бананка сумка в стилі чорна месенджер барсетка сумка на пояс слінг через плече
/images.prom.ua/2691709948_2691709948.jpg?PIMAGE_ID=2691709948" style="width: 269px; height: 250px;" /> Велика та містка чоловіча бананка, дуже зручна у повсякденному використанні.
Характеристики
Матеріал: якісна Екошкіра;
Довжина: 27 см;
Висота: 16 см;< /span>
Ширина з верхньої основи: 4 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Податковий платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. .png" />
У нас великий вибір чоловічих та жіночих сумок та аксесуарів, переходьте на наш сайт.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри за способом збирання | Пресована |
| Висота | 160 см |
| Довжина | 270 мм |
| Жорсткість | М' яка |
| Кількість відділів | 1 |
| Матеріал | Мистецтвова шкіра |
| Плечовий ремінь | True |
| Підкладка | True |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Ні. |
| Стан | Створити |
| Стиль | Молоденький |
| Тип застежки | Молния |
| Тип призначення | Чоловіча нагрудна поясна бананка сумка в стилі чорна месенджер барсетка сумка на пояс слінг через плече |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Нетипова |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839 ₴









