вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Чоловіча сумка для ноутбука Jeep кожа еко портфель для планшета документів папок А4 (YP)
- В наявності
- Код: 631(YP)
1 911,60 ₴
1 416 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мужская сумка для ноутбука Jeep эко кожа портфель для планшета документов папок А4(YP)
Чоловіча сумка для ноутбука Jeep еко шкіра портфель для планшета документів папок А4
Якісний та щільний матеріал, надійна та міцна фурнітура, дуже зручний та незамінний у повсякденному використанні чоловічий аксесуар, ідеально піде для тих, хто працює постійно з документами або є необхідність завжди мати при собі планшет, нетбук або ноутбук, а також інше дрібне приладдя. Характеристики:
Матеріал: Еко шкіра преміум класу (щільна, середньої жорсткості);
Довжина: 39 см;
Висота: 28 см;
Висота ручок: 14 см;
< span style="font-size:14px;">Ширина на основі: 6 см;
Плечовий ремінь у комплекті; span>
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ). -static/js/ckeditor_latest/plugins/insert_button/images/product.png" /> Якщо Ви маєте питання стосовно товара , наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. img alt="" src="https://images.prom.ua/2744577042_2744577042.jpg?PIMAGE_ID=2744577042" style="width: 286px; height: 100px;" />
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 390 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кріплення на візок | Немає |
| Страхувальний ремінець | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 416 ₴



