вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Чоловічі сумки бананка на грудях Крокодил модна барсетка нагрудна слінг еко шкіра під рептилію Чорний (YP)
- В наявності
- Код: 486Ч(YP)
1 275,75 ₴
945 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мужская сумка бананка на грудь Крокодил модная барсетка нагрудная слинг эко кожа под рептилию Черный(YP)
Чоловіча сумка бананка на груди Крокодил, модна барсетка нагрудна слінг еко шкіра під рептилію
Характеристики:< /span>
-
Матеріал: якісна еко шкіра – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі
-
Задня кишенька на магніті;
-
Висота: 31 см;
-
Ширина: 16 см;
-
Глибина: 5,5 см;< /span>
Позиції:
-
Добре тримає форму;
-
Візуально акуратна і компактна, але в той же час досить містка;
-
Морозостійкість (екошкіра не лопається і не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника); :14px;">Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 55 мм |
| Розмір | Середній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴









