вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Чоловіча сумка для документів через плече чоловічий бізнес портфель еко шкіра А4 формат (YP)
- Немає в наявності
- Код: 647Ч(YP)
1 841,40 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мужская сумка для документов через плечо мужской деловой портфель эко кожа А4 формат(YP)
Чоловіча сумка для документів через плече чоловічий діловий портфель еко шкіра А4 формат
Характеристики:< /h3> -
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі. Якісна і міцна металева фурнітура;
-
Плечовий ремінь у комплекті;
-
Висота: 29 см;
-
Довжина: 38 см;
-
Глибина: 6 см;
Позитивні якості:
-
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно і візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
- < h3 style="text-align:left">М'який та еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
< h3>Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber. Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі. Якісна і міцна металева фурнітура;
Плечовий ремінь у комплекті;
Висота: 29 см;
Довжина: 38 см;
Глибина: 6 см;
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
Тактильно і візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
Відправка в день замовлення
Відправка з г Дніпро, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (докладніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Довжина ручки | 150.0 |
| Жорсткість | Середня жорсткості |
| Підкладка | True |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Середній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 841,40 ₴









