вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Чоловіча сумка для документів А4 чоловічий портфель дипломат діловий для паперу Jeep (YP)
- В наявності
- Код: 663(YP)
1 911,60 ₴
1 416 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мужская сумка для документов А4 мужской портфель дипломат деловой для бумаг Jeep(YP)
Якісна чоловіча сумка для документів А4 чоловічий портфель дипломат діловий для паперів Jeep
Якісний та щільний матеріал, надійна та міцна фурнітура, дуже зручний та незамінний у повсякденному використанні чоловічий аксесуар, ідеально піде для тих, хто працює постійно з документами або є необхідність завжди мати при собі планшет, нетбук або ноутбук, а також інше дрібне приладдя. Характеристики:
Матеріал: Еко шкіра преміум класу (щільна, середньої жорсткості);
Довжина: 38 см;
Висота: 28 см;
Висота ручок: 14 см;
< span style="font-size:14px;">Ширина на основі: 7 см;
Плечовий ремінь у комплекті; span>
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ). -static/js/ckeditor_latest/plugins/insert_button/images/product.png" /> Якщо Ви маєте питання стосовно товара , наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. img alt="" src="https://images.prom.ua/2744577042_2744577042.jpg?PIMAGE_ID=2744577042" style="width: 286px; height: 100px;" />
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 70 мм |
| Тип | Портфель |
| Довжина | 380 мм |
| Довжина ручки | 140.0 |
| Жорсткість | М' яка |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 280 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 416 ₴









