вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Чоловічий діловий портфель для документів формат А4 чоловіча сумка для ноутбука Темно-коричневий (YP)
- В наявності
- Код: 750ТК(YP)
1 769,85 ₴
1 311 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мужской деловой портфель для документов формат А4 мужская сумка для планшета ноутбука(YP)
Чоловічий діловий портфель для документів формат А4, чоловіча сумка для планшета ноутбука
Якісний та щільний матеріал, надійна та міцна фурнітура, дуже зручний та незамінний у повсякденному використанні чоловічий аксесуар, ідеально піде для тих, хто працює постійно з документами або є необхідність завжди мати при собі планшет, нетбук або ноутбук, а також інше дрібне приладдя. static/uaprom-static/js/ckeditor_latest/plugins/insert_button/images/product.png" /> Характеристики:< /h3> Матеріал: Еко шкіра преміум класу (щільна, середньої жорсткості);
Довжина: 39 см;
Висота: 29 см;
Висота ручок: 16 см;
Ширина на основі: 6 см ;
Плечовий ремінь у комплекті;
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо Ви маєте питання стосовно товара , наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. img alt="" src="https://images.prom.ua/2744577042_2744577042.jpg?PIMAGE_ID=2744577042" style="width: 286px; height: 100px;" />
Матеріал: Еко шкіра преміум класу (щільна, середньої жорсткості);
Довжина: 39 см;
Висота: 29 см;
Висота ручок: 16 см;
Ширина на основі: 6 см ;
Плечовий ремінь у комплекті;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 311 ₴









